Kurva, to přední je nějaký měkký... ŘACH!

"Kurva, to přední je nějaký měkký...", říkal jsem si včera na kole, když jsme sjížděli k lávce pod Homolkou. A bylo! Po snaze sjednotit směr jízdy s orientací lávky následovala už jen rána a tření o asfalt. Dnes jsem po téměř probdělé noci navštívil chirurgii a mám jí! ...hezkou, bílou, na 3 - 12 týdnů, jupí :D

 

Pracka

 

Vždycky, když tam jedu, říkám si, jak mi to tam hezky sviští. O to horší bylo zjištění, že to přední kolo dost plave. Po nájezdu na lávku v přibližně 35km/h mi to poloprázdné přední uplavalo a já tam hodil lachtana, dopad na pravou, následně rotace na levej loket, bok, koleno a pár metrů po supr asfaltu s jemným písečkem, paráda!

 

No nějak jsem se posbíral a dojel domů, i přes celkem slušně odřenej loket, jsem ale cejtil, že největší problém bude pravý zápěstí, který večer začalo bolet víc a víc. Když jsem se pak večer převaloval v posteli a nevěděl jsem jak si lehnout, došlo na dva "růžový", abych se aspoň trochu vyspal.

 

Dnes jsem, sic až na třetí pokus, navštívil chirurgii a samozřejmě rentgnen. Následná diskuse s doktorem byla celkem rychlá. Porovnal obě zápěstí, prohmatal a se slovy, že to vypadá na výron a sádru na tři týdny se otočil k rentgenu. Chvíli do něj čučel a pak se zeptal, jestli už jsem to zápěstí měl někdy zraněný.

 

Interně, nevim vo tom, a to jsem mu taky řekl. Když jsem později přemýšlel, napadlo mi, že když jsem před asi deseti lety hodil lachtana na míráku a odvezli mě se zlomenym pravym klíčkem a otřesem mozku, úplně klidně sem to zápěstí zrakvený mít moh, aniž by na to někdo přišel, protože s rukou jsem stejně dost dlouho nehnul a když vás bolí rameno, tak vás bolí rameno a ne zápěstí.

 

No prostě doktor viděl na rentgenu něco, co se mu moc nelíbilo, přesněji zlomeninu nějaký kůstky za palcem, což by prý znamenalo sádru na 12 týdnů, ale nezdálo se mi, že by si tim byl nějak jistej.

 

Tak uvidíme, každopádně tenhle článek se mi píše o něco hůř, než ty ostatní a není to nějakou psychyckou zkroušeností, ta se zatím nedostavila, ale ten palec mi na tý ruce celkem chybí.

 

Nu což, snad to skončí výronem. Občas je asi třeba padnout na držku, tak snad to mám zase na deset let vybráno :D

 

 

P7010203.JPGP7010204.JPGP7010205.JPGP7010206.JPGP7010207.JPGP7010208.JPG