Izolace vedení pod vedením ČEZ fachmanů

Stavba postupuje, a tak došlo i na preventivní potřebu izolace elektrického vedení nad rostoucím objektem. V tomto okamžiku budiž již několik dní dokonáno, ale že by tento snad rutinní úkon proběhne mírně nerutinním postupem, bych nečekal.

 

ČEZ

 

Vzhledem k tomu, že mám mezi zaměstnanci ČEZu svou rychlou spojku, díky bohu, neměl jsem zatím nikdy tu čest se zákaznickou linkou. Měl jsem ovšem potřebu tuto spojku informovat o průběhu akce, kterou jsme spolu domlouvali. A konečně, tato spojka přišla s myšlenkou, že když nic, tak aspoň článek na do bloku. Dále email popisující průběh akce.

 

Subject: Izolace vedení

 

Zdar, ty vole, tak nám ty vaši fachmani zaizolovali to vedení, ale bud sou uplne tupi, nebo by zaslouzili trochu srovnat...

Jak jsme to puvodne domlouvali, tak v pohode, po par dnech se vozval manik, tak sme se vo tom pobavili a dohodli se, ze se tam fachmani prijedou podivat, jestli se tam k tomu dostanou s plosinou. Domluva znela konkretne na datum a pribliznej cas s tim, ze se panove ozvou na muj tel. cca 20 min predem, abych tam dojel.

Ve skutecnosti to bylo tak, ze mi volal sef firmy, ktera tam zrovna shodou okolnosti delala na zakladech, ze tam prijelo naky auto od cezu. Kuci vole drepeli v aute jak puci a srali na to, nicmene dorazil jsem, voni kejvli, ze to pude a ze se vozve kolega, se kterym sem to pred tim resil, aby sme naplanovali termin izolace.

Pak to teprve bylo zajimavy.

Mozna dva tejdny se nikdo neozval, po te mi vola zednik, co tam u nas zdil, a rika:
Hele ty mas neco domluvenyho s cezem? Prijeli naky typci, aniz by rekli dobry den, ja sem ja a my sme my, tak si s telefonem u ucha a vykecavajic se nevim s kym, prosel a vokouk celou zahradu. A az kdyz byl tazan, co tam jako delaj tak to z nej vylezlo, paka.

Pristup jedna vec, ale vubec nemluvim, vo tom, ze tam ten zednik bejt nemusel a na tu zahradu by se nedostali, nehlede na to, ze tam nemeli, co delat, kdyz se mi nikdo neozval, ze tam prijedou, kurva drat.

Sem se zase rozvasnil, SKOL!